Sklep Bendiks

SKLEP BENDIKS

ul. Aleje 1-ego Maja 16A
22-400 Zamość

tel. 84 638-02-00
NIP 922-25-60-230, Regon 951144659                                          Start             O nas             Asortyment             Siedziba fiirmy             Kontakt            

                   Jesteśmy firmą handlowo-usługowo w branży elektromechaniki pojazdowej. Zajmujemy się naprawą i regeneracją rozruszników i alternatorów do wszystkich typów pojazdów oraz sprzedażą części do wyżej wymienionego asortymentu. Oferujemy około 10.000 pozycji części zamiennych z zakresu elektromechaniki pojazdowej. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych jak i firm w zakresie napraw bieżących, wymiany podzespołów oraz weryfikacji. Posiadamy dwa punkty usługowo-handlowe w Zamościu.
Warsztat mieści się przy ulicy Partyzantów 78 gdzie oprócz serwisu napraw bieżących oraz regeneracji rozruszników i alternatorów znajduje się również punkt sprzedaży części i całych podzespołów. Warsztat prowadzi także diagnostykę komputerową samochodów w pełnym zakresie.
Sklep mieści się przy ul. Al. 1-ego Maja 16A prowadzimy w nim dystrybucję części samochodowych w zakresie: elektryka i elektromechanika pojazdowa (zwłaszcza samochodowa). Sprzedajemy kompletne alternatory i rozruszniki oraz ich części zamienne do:

Nasza Firma oprócz oferowania gotowych produktów dysponuje zapleczem technicznym i wiedzą umożliwiającą fachową diagnostykę oraz szybkie zregenerowanie większości alternatorów, rozruszników oraz części występujących na rynku.


ALTERNATORY, ROZRUSZNIKI, CZĘŚCI ZAMIENNE

W naszej ofercie części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych i wózków widłowych znajdziecie Państwo między innymi: bendiks szczotki

Serdecznie zapraszamy!